Google Fotoğraflar'a Bokeh Efekti Geliyor - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Google Fotoğraflar’a Bokeh Efekti Geliyor

 Google Fotoğraflar’a Bokeh Efekti Geliyor
Okunuyor Google Fotoğraflar’a Bokeh Efekti Geliyor

Google’ın kendi bünyesinde oluşturduğu bulut depolama hizmetinden daha fazla özellikleri vaad eden Fotoğraflar uygulaması gün geçtikçe daha kullanışlı ve beğenilir bir hal aldı. Özellikle de sınırsız video ve fotoğraf depolamamızı sağlayan üstüne üstlük hiç kalitesini bozmadan anılarımızı güzelce saklamamızı sağlayan Google Fotoğraflar’a yeni bir özellik yakın zamanda eklenecek.

En son gelen güncelleme ile biliyorsunuz yapay zeka konusunda Google Fotoğraflar uygulaması oldukça güzel işler çıkarmaya başladı. En son çektiğiniz fotoğraflara harika kolajlar yaparak size sunan Google, bu özelliği ile oldukça beğeni toplamıştı ve kendini rakiplerinin önüne çıkarmıştı.

Sevilen Portre Efekti Fotoğraflara Geliyor !

Yakın zaman yayınlanacağını düşündüğümüz yeni fotoğraflar güncellemesi, bulut depolama ile ilgili de yeniliklere sahip olacak. Yeni depolama seçeneklerinde fotoğraflarını yedekleyen kullanıcılar için daha fazla yer açılmasını sağlayacak, fotoğraf kalitesini düşürme tercihi sunulacak. Dilerseniz daha düşük kalite de fotoğraf yedekleyerek daha az alan harcayabileceksiniz.

Google Fotoğraflar uygulamasının en büyük yeniliği ise Bokeh efekti olacak. Artık günümüz telefonlarının çoğunda bu efekti kullanarak fotoğraf çekebilmeniz mümkün. Bu kullanılan efekti fotoğraflar uygulaması sayesinde daha aza çekebilecek ya da daha da yoğunlaştırabileceksiniz. Google fotoğraflar uygulamasına yeni özelliklerin ne zaman ekleneceği konusunda bir tarih yok ancak Google’ın bu tarz güncellemeleri ile her zaman rakiplerinin önünde olacağı kesin.

Bir önceki yazımız olan Xiaomi Mi A2 Özellikleri ve Fiyatı başlıklı makalemizde Xiaomi, Xiaomi Mi A2 ve Xiaomi Mi A2 alınır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın