Teknoloji Blogu

Google Play Uygulamaları Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Google Play, Android akıllı telefonların marketi olarak yaygın ve aktif bir şekilde kullanılıyor. Mobil dünyanın en önemli isimlerinden olan Google Play, kullanıcıların bir uygulamayı indirebilmesi için internet bağlantısı gerektiriyor. Google Play içerisinde bulunan bazı uygulamaların boyutunun oldukça yüksek olmasıyla birlikte internet paketinde kısıtlı olan kullanıcılar yüksek boyutlu uygulamaları bilgisayara indirmek, ardından da akıllı telefonuna atmak istiyor. Bu durum, bir 3.parti uygulaması olan Apps Evozi ile mümkün oluyor!

Google Play Uygulamaları Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Apps Evozi’nin Apk Downloader sayfasını açın.

Sizden uygulama bağlantısını isteyecektir. Uygulama bağlantısını Google Play sayfasından bulabilirsiniz. Google Play’e giderek, istediğiniz uygulamanın adres çubuğunu kopyalayarak bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

Adresi, gerekli olan boşlupa yapıştırın ve sonrasında Generate Download Link’e tıklayarak bir süre bekleyin.

Biraz bekledikten sonra karşınıza Click Here Download adlı butonun yer aldığı sayfa gelecek. Click Here Download butonuna tıklayarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

Dipnot: Uygulamaları bilgisayara indirip akıllı telefonunuza attığınızda uyarı ile karşılaşabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda Ayarlar’a girerek oradan da Güvenlik seçeneğine tıklayarak ayar yaparak sorunu çözebilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku