Teknoloji Blogu

Google Plus Sayfasına Yönetici Ekleme

0

google-logo

Google‘ın sosyal ağ platformu Google+ (Google Plus) sayfalarına yönetici (admin) ekleme işlemini göstereceğiz. Öncellikle Google Plus sayfanızın sahibi olduğu hesaba giriş yapınız.

Daha sonra ister bu adresten tüm sahibi olduğunuz Google Plus sayfalarını görebilir istersenizde manuel olarak yan menüden en alttaki “Diğer” butonuna basıp “Sayfalar” kısmına giriş yaparak istediğiniz sayfaya girebilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

google-plus-yonetici-ekleme

Sayfaya giriş yaptıktan sonra Kapak fotoğrafınızın altında yer alana Ayarlar kısmına basınız.

google-plus-yonetici-ekleme_1

Karşınıza çıkan sayfa ayarı panelinden “Yöneticiler” kısmını seçiniz.

google-plus-yonetici-ekleme_2

Karşınızdaki sayfada yer alan “E-posta ile yönetici ekleyin” kutucuğuna istediğiniz Google Plus hesabı olan yöneticiyi ekleyebilirsiniz.

Ancak şunu belirtmekte fayda var, Facebook’ta olduğu gibi yönetici izinleri Google Plus’ta bulunmadığı için eklediğiniz yönetici sizi silmek dışında bir çok sayfa ayarını düzenleyebiliyor, onun için ekleyeceğiniz yöneticileri doğru seçiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL