Teknoloji Blogu

Google’dan SolarCity’e 300 Milyon Dolarlık 2. Yatırım

0

Google‘ın yenilenebilir enerji sektörüne yatırımları devam ediyor. Daha önceden SolarCity şirketine 280 Milyon dolarlık yatırım yapan şirket, bu sefer yine aynı şirkete 300.000.000,00 Dolarlık yatırım yaptı.

google-dan-yatirim-solarcity

Başlangıçta ödeme yaptığınız SolarCity’de ödeme yaptığınız miktara göre aylık ödemeleriniz hesaplanıyor. Aylık ödemelerin miktarları her şartta normal faturadan daha düşük oluyor. Tasarruf konusunda yenilenebilir enerjinin önemi bir o kadar arttığı günümüzde, Google gibi firmaların güneş enerjisine yaptığı yaptırım çevreyi koruma açısından çok önemli. Google’ın bu alanda yaptığı yatırımlar toplamda 1,5 Milyarı aşmış durumda.

Bir önceki yazımız olan 75.000 Dolar'lık Akıllı Saat Gördünüz mü? başlıklı makalemizde Akıllı Saat, Altın Kaplamalı Akıllı Saat ve apple hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et