Teknoloji Blogu

Google’ın Photo Sphere Uygulaması iOS’a Geldi

0

Google’ın panoromik fotoğraf çekme uygulaması bugunden itibaren iOS platformunda da yer almaya başladı. Photo Sphere adında ki uygulama dünyanın farklı noktalarından size panoromik fotoğraflar sunmayı hedefliyor.

photosphere-gorsel

Cihazınızla bulunduğunuz nokta da dönerek 360 derece fotoğraf çekebilir ve bu fotoğrafı dünyada ki diğer kullanıcılar ile de paylaşabilirsiniz. Türkçe arayüze de sahip olan uygulama, iOS’da uzun zamandır yer alan Sphere uygulamasına çok benziyor.

photo-sphere-2

Çektiğiniz fotoğraf aynı zaman da Google Maps’de de yer alması, en büyük artısı olarak söyleyebiliriz. Mekan bazlı fotoğrafların ağırlıklı olacağı uygulama, 18.7 MB boyuyunda ve iOS 7 üstü tüm sürümlerde çalışabiliyor.
Uygulamanın iPad versiyonunun olmaması bir eksiklik olsa da, bu haliyle indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL