GTA Online: Heist Paketi, Xbox One'a 4.8 GB Boyutunda Merhaba Diyecek - Teknofeed.COM

GTA Online: Heist Paketi, Xbox One’a 4.8 GB Boyutunda Merhaba Diyecek

 GTA Online: Heist Paketi, Xbox One’a 4.8 GB Boyutunda Merhaba Diyecek
Okunuyor GTA Online: Heist Paketi, Xbox One’a 4.8 GB Boyutunda Merhaba Diyecek

Büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan, yeni nesil GTA Online‘ın yeni DLC paketi The Heist ile ilgili bilgiler yavaş yavaş sosyal medyada yer almaya başladı.

gta-5-the-heist-dlc

GTA Online’ın yeni DLC paketini erken satın almayı başaran bir kısım şanslı oyuncu, paketle ilgili çeşitli bilgileri sosyal mecralardan paylaştı. The Heist DLC paketinin Xbox One‘da 4.8 GB, Xbox 360‘da ise 1.2 GB boyutunda olacağı söylentiler arasında. PlayStation platformunda ise paketin boyutunun ne olacağı hala merak konusu.
Yama 10 Mart’ta, yani yarın oyun dünyasına merhaba diyecek. GTA evreninin büyük bir parçası haline gelmeyi başarabileceği büyük bir merak konusu, ancak zamanında türüne damga vurmayı başaran oyun PayDay tarzı bir senaryoyla karşımıza çıkacak olması en azından beni çok heyecanlandırdı. Bakalım Rockstar Games bu yamayla istediği başarıyı yakalayabilecek mi, birlikte göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan Football Manager 2015, PlayStore'da Ön Siparişe Sunuldu başlıklı makalemizde football manager 2015, futbol ve menajer hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın