GTA V'in PC Versiyonu Ocak 2015'de Geliyor - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

GTA V’in PC Versiyonu Ocak 2015’de Geliyor

 GTA V’in PC Versiyonu Ocak 2015’de Geliyor
Okunuyor GTA V’in PC Versiyonu Ocak 2015’de Geliyor

Efsane oyun Grand Theft Auto‘nun yeni versiyonu GTA V, PlayStation 3 ve Xbox 360’dan sonra yeni platformlara da geliyor. Bugün açıklanan resmi habere göre GTA V, 18 Kasım‘da PlayStation 4‘e ve Xbox One‘a geliyor. Asıl müjdeyi ise PC versiyonun çıkış tarihini net vererek yapan Rockstar Games, GTA V’in PC‘ye 27 Ocak 2015‘de geleceğini belirtti.

Oyunu şuan ki haliyle aktarmayacak olan Rockstar Games; PS4, Xbox One ve PC için yeni iyileştirmeler de yapacağını belirtti. Yeni silahlar ve araçlar ekleyecek olan şirket aynı zamanda; daha yoğun trafik, yeni yeşillik alan sistemi, araç hasarları ve hava efektlerinde grafiksel açıdan iyileştirmeler yapıldığı belirtildi. Bu haberle birlikte, oyuna 100’ün üzerinde yeni şarkılar eklendiğini ve geliştirilmiş radyo seçimlerinin bulunduğu aktarıldı.

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın