Teknoloji Blogu

GTA V’in PC Versiyonu Ocak 2015’de Geliyor

1

Efsane oyun Grand Theft Auto‘nun yeni versiyonu GTA V, PlayStation 3 ve Xbox 360’dan sonra yeni platformlara da geliyor. Bugün açıklanan resmi habere göre GTA V, 18 Kasım‘da PlayStation 4‘e ve Xbox One‘a geliyor. Asıl müjdeyi ise PC versiyonun çıkış tarihini net vererek yapan Rockstar Games, GTA V’in PC‘ye 27 Ocak 2015‘de geleceğini belirtti.

Oyunu şuan ki haliyle aktarmayacak olan Rockstar Games; PS4, Xbox One ve PC için yeni iyileştirmeler de yapacağını belirtti. Yeni silahlar ve araçlar ekleyecek olan şirket aynı zamanda; daha yoğun trafik, yeni yeşillik alan sistemi, araç hasarları ve hava efektlerinde grafiksel açıdan iyileştirmeler yapıldığı belirtildi. Bu haberle birlikte, oyuna 100’ün üzerinde yeni şarkılar eklendiğini ve geliştirilmiş radyo seçimlerinin bulunduğu aktarıldı.

1 yorum
  1. Can Devecioğlu diyor

    Gelecek mi gelmeyecek mi, FPS versiyonu mu gelecek derken çürüdk solduk sarardık. Gelsin de oynayalım artık.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL