Teknoloji Blogu

Güzel v3 Blog tasarımı (PSD)

2

guzel-v3-banner

Güzel v3 tasarımı, blog tasarımı olarak tasarlanmış kişisel ve güncel bloglara hitap eden tema tasarımıdır. Açık renklerde, sade bir görünüme sahip tema tasarımının Anasayfa + İçerik sayfası olarak tasarlanmış ve kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuştur.

Anasayfa PSD’si içerisinde 2 adet Manşet tasarımı yapılmıştır, bir tanesi resimdeki olan diğeride kişisel bloglar için çizilen.

Tasarım : Anıl GÜZEL
Dosya şifresi : burgazturk

DEMOİNDİR

Bir önceki yazımız olan Photoshop ile Göz rengi değiştirme işlemi (Video) başlıklı makalemizde göz rengi değiştirme, göz rengi değiştirme photoshop ve photoshop hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorumlar
  1. Burak İşci diyor

    Kardeşim temayı biraz daha geliştirebilirsen, bu temanı da seve seve WordPress’e entegre edip dağıtımını üstlenebilirim.

    1. Anıl Güzel diyor

      @Burak, Merhabalar temayı dağıtmadan önce mümkün olduğunca üstüne birşeyler eklemeye (geliştirmeye) çalıştım, kendimi geliştirme amaçlı yaptığım bir tasarım olduğu için ortaya böyle bir tasarım çıktı. Temayı CSS döküp WP’ye entegre edecek arkadaş var teklifin için teşekkürler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et