Teknoloji Blogu

Hakan: Muhafız 2. Sezon Cüneyt Arkın İle Geliyor !

Geçtiğimiz aylarda ilk sezonunun çıkış yaptığı Hakan Muhafız namıdiğer The Protector; bildiğiniz gibi Türkiye’nin ilk süper kahraman dizisi olma niteliği taşıyordu. Bugün netflix türkiye tarafından Hakan Muhafız’ın 2. sezonuna dair ufak bir video ve çok yakında ibaresi paylaşıldı ve hepimizi heyecanlandırdı.

Dizinin devamına dair önemli ipuçları veren fragmanda, sürpriz isim Cüneyt Arkın’ı görmekteyiz.

Hakan: Muhafız 2. Sezon İlk Fragmanı

Tüm dünyada aktif olarak yayın hayatına devam eden Netflix platformu, ülkemiz için güç geçtikçe yatırımlarını arttırmaya devam ediyor. İlk Netflix Türk dizi olarak tarihe geçen Hakan Muhafızdan sonra daha bir çok diziyi de hayata geçirmeyi planladığını biliyoruz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15861″]

Hakan Muhafız dizisinin başrolün de herkesin yakından tanıdığı yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy yer almakta ve onun yanında Zeynep’e hayat veren Hazar Ergüçlü gibi önemli isimlerde yer almakta. 2. sezonun bomba fragmanına göz attığımız da ise Cüneyt Arkın gibi bir ismin diziye dahil edildiği fikrine kapılıyoruz, ancak şimdilik sadece fragmanda ufak bir kesitte yer alıyor. Dizide aktif rolleri olacak mı konusunda pek bir bilgimiz söz konusu değil.

Netflix Türkiye, resmi Twitter hesabından fragman ile birlikte bu yazıyı da yayına aldı; “Şehrin üstünde bulutlar git gide artıyor. Zeynep’in yardıma ihtiyacı var. Hakan: Muhafız 2. sezonu çok yakında sadece Netflix’te”.  Bakalım Hakan Muhafız’ın ikinci sezonu, ilk sezonu kadar heyecanlı olacak mı ? Siz bu güzel dizi hakkında neler düşünüyorsunuz ? Yorumlarınız bizler için önemli mutlaka bizlerle paylaşın 🙂 İyi seyirler…

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku