HTC One ödüllü Facebook yarışması - Teknofeed.COM

HTC One ödüllü Facebook yarışması

 HTC One ödüllü Facebook yarışması
Okunuyor HTC One ödüllü Facebook yarışması

htc-logo

HTC Türkiye ekibinin düzenlediği Facebook yarışması, HTC One hediye ediyor. HTC‘nin 2013 için amiral gemisi olarak görülen HTC One’nın içerisinde topladığı özellikleri saymakla bitmez. Yeni bir telefon deneyimi kazanmak isteyen Facebook’ta ki “EN İYİSİNİ YAKALA” adlı yarışmaya katılıp birinci olanlar sadece telefonla kalmıyor UEFA Avrupa Ligi Final maçınıda yanında götüreceği bir arkadaşıyla izleme fırsatını yakalıyor.

htc-one-resim

Yarışmayı anlatmak gerekirse: Tutkulu bir futbol taraftarı olduğunu ve harika fotoğraflar çekme yeteneğini göster. İster parkta çekilmiş bir şutun yakın planı, ister oğlunun ilk futbol topu ile oynaması, ister yakın arkadaşların birlikte maç izlemesini çek. İstediğin kadar fotoğraf gönderebilirsin, ancak sadece bir tanesi mutlu sona ulaşabilecek.

htc-one-facebook-yarismasi

Son başvuru tarihi 18 Nisan‘da olan yarışmanın talihlisi e-posta ile bildirilecek. Sizde HTC Sense 5, HTC BlinkFeed, HTC Zoe, HTC BoomSound gibi inovasyonları bir arada sunan HTC One’ı kazanma ve UEFA Avrupa Ligi Final maçını izleme fırsatı yakalamak için hemen HTC Türkiye’nin Facebook sayfasını ziyaret edin.

Bir önceki yazımız olan Microsoft da Google Glass benzeri bir ürün yapabilir başlıklı makalemizde baidu, glass ve google glass hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın