HTC'nin Başarılı İsmi Scott Croyle Görevini Bırakıyor - Teknofeed.COM

HTC’nin Başarılı İsmi Scott Croyle Görevini Bırakıyor

 HTC’nin Başarılı İsmi Scott Croyle Görevini Bırakıyor
Okunuyor HTC’nin Başarılı İsmi Scott Croyle Görevini Bırakıyor

HTC’nin önemli isimlerinden birisi olan Scott Croyle’ın görevini bıraktığı duyuruldu. Şirketin başarısına büyük katkıda bulunan Croyle, HTC One ve M8 gibi cihazların tasarımında büyük rol oynamıştı. HTC’nin tasarım bölümünde yaşanan bu sıkıntı eski Samsung çalışanı Paul Golden’ın transferiyle başladı.

scott-croyle-htc

Samsung’un Galaxy serisi akıllı telefonunun büyümesinde bir çok emeği bulunan Paul Golden’ın HTC’ye katılmasının ardından başlayan “yenilik” serüveninde, HTC’nin tanıdığımız ismi Scott Croyle görevini bırakması akıllarda bir çok soru işareti yarattı. Tam olarak nedenini açıklamayan Croyle, bu ayrılığın “özel sebeplerle” ilgili olduğunu belirtti.

Şuan için HTC’nin tasarım departmanının başına kimin geçeceği belirsizken, şirketin ileriki zamanlarda çıkartacağı cihazlarda Paul Golden’ın katkısının büyük olacağı kesin.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S5'de kamera sorunu ortaya çıktı başlıklı makalemizde galaxy s5, Galaxy S5 haberi ve Galaxy S5 kamera sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın