Teknoloji Blogu

Huawei Ascend P7 Çin’de Satışa Sunulacak

Yeni Huawei telefonu Ascend P7’nin dün gerçekleştirilen bir röportajda şirket yöneticileri tarafından yapılan açıklama safir ekranla karşımıza geleceği doğrulanmıştı. Şirketin halkla ilişkiler departmanı telefonu bu gün resmileştirerek duyurdu. Ekipten gelen açıklamada telefonun Ascend P7 Sapphire Edition ismi ile Çin’de satışa sunulacağı belirtildi. Merakla beklenen yeni safir ekranlı telefon önümüzdeki günlerde kullanıcıları ile Çin’de buluşacak.

huaweiascendp7

Safir ekrana sahip yeni telefon merakla beklenirken üzücü bir haber var. Cihaz sadece Asya ülkelerine özel olarak sunulacak ve başka ülkelerde mevcut olmayacak. Yetkililer tarafından yapılan açıklamada cihazın Çin Telekom firması aracılığıyla Çin’de kullanılabilirlik kazanacağı belirtildi. Bu durumun safir ekranlı telefona sahip olmak isteyen kullanıcıları üzeceği kesin.

Ascend P7 safir ekranlı telefon özellikleri ve fiyatı hakkında henüz bir bilgi verilmedi. Ancak telefonun safir ekran, LTE bağlantısı ve orijinal Ascend P7 ile neredeyse aynı özelliklerde olması bekleniyor. Bazı sızıntılar arasında da telefonun çizilmelere karşı dayanıklı olacağı bilgileri var. Yeni Huawei telefonu hakkında kesin konuşmak için satışa sunulacağı günü beklemek gerekiyor. Fakat ürünün tüm dünyaya açılmaması safir ekrana sahip olmak isteyen kullanıcılar için üzücü bir haber.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku