Teknoloji Blogu

Huawei Mate X’in Yeni Modeli 65W Hızlı Şarj Desteği İle Geliyor

2019, katlanabilir telefonlar ve 5G gibi yeni teknolojilerle akıllı telefon sektöründe bir yıl oldu. Samsung ve Motorola gibi Huawei, katlanabilir telefon konusunda iddialı şirketler arasındaydı. Huawei şimdi yeni Mate X modelleri için hazır görünüyor. Öyle ki, şirket yeni Mate X modeli için 65W hızlı şarj desteği sunan bir 3C sertifikası aldı.

Huawei Mate X

Bu yıl akıllı telefon endüstrisinde ilklerin yılı oldu. 5G telefonlar katlanabilir telefonların yanı sıra birçok farklı modeller karşımıza çıktı. Bu yıl gördüğümüz katlanabilir akıllı telefonlardan biri Mate X ve katlanabilir tasarımı 5G bağlantı ile birleştiriyor. Huawei’nin kendi katlanabilir tasarımı, ekranı genişten dar bir form faktörüne dönüştüren dışa katlanan tasarım sayesinde katlanabilir konseptin gerçek bir tanımı olarak kabul edilir.

Huawei Mate X Yeni Sürümleri

Kullanıcı tarafında hem tasarım hem de performans açısından memnuniyet yaratan Mate X, cihazın yeni sürümleri üzerindeki çalışmalarını hızlandıran Çinli teknoloji devi Huawei tarafından teşvik edilecek. 5G ve katlanabilir bir ekranı birleştiren bu son teknoloji ürünü cihazlar bazı dikkat çekici özelliklerle gelecek.

Yeni Model Mate X Teknik Özellikleri

Mate X halefi olduğuna inanılan yeni bir Huawei modeli, Çin’in CCC (3C) sertifikası aldı. Cihaz TAH-AN00m model numarasıyla görünüyor. Mate X’in tam olarak TAH veya Tahiti kod adı vardı, yani bu model ile ilgili. Her zamanki gibi, 3C, şarj özelliklerinin yanı sıra bir model hakkında herhangi bir ayrıntı göstermemektedir. Bu durumda, listede ortaya çıkan tek iyileşme, 20V / 3.25A (65W) şarjda iyileştirilmiş gibi görünüyor. 65W şarjın Huawei’nin yaklaşmakta olan Huawei P40 serisiyle geleceği ve Mate Xs’in sözde özelliklerinden biri olduğu söylentileri var. 55W şarjı destekleyen Mate X’e göre önemli bir gelişme olacak.

Yeni bir versiyon olan Mate X2’nin Q3 2020’de gelmesi bekleniyor. Ancak Huawei, 2020’nin ilk çeyreğinde MateX olarak bilinen kesilmiş bir varyantı piyasaya sürecek, ancak MWC 2020 ticaret fuarında tanıtılacak.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku