Teknoloji Blogu

Huawei P30 Lite 3 Kamera İle Geliyor ! İşte Özellikleri

Huawei markası her geçen gün kendisini kanıtlamaya devam ediyor. Yaptığı yenilikler, benimsediği fiyat politikası ile milyonlarca ürün satmayı başaran Huawei, yine güzel bir cihaz piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Şimdilik Huawei P30 Lite için kesin olarak teknik özellikler yayınlanmadı, fakat bir kaç önemli sitede sızdırılan bilgiler sayesinde üç aşağı beş yukarı bu şekilde piyasaya çıkacağını düşünüyoruz. Huawei P30 serisinin en minik üyesi olacak olan P30 Lite cihazının hem teknik özellikleri hem de ne zaman tanıtılacağına dair ufak bilgileri sizlerle paylaşalım.

[ilgiliicerik icerik_id=”15957″]

Damla Çentik Teknolojisi İle Tasarlandı

Huawei P30 Lite ekranına baktığımız günümüzün modasına uymuş ve damla modelli çentikli ekranlı olarak tasarlanmış durumda. Android 9.1 Pie işletim sistemi ile piyasaya sürülecek olan P30 serisinin en ekonomik modeli, P20 Lite modelinden biraz daha büyük olacağı konuşulanlar arasında.

Yakın zamanda piyasaya çıkacak olan P30 serisinin en ufak üyesi Lite modeline, 6.1 inçlik ekran entegre edilmiş. İki farklı sim kart kullanan kullanıcılar için Çift Sim kart desteğine sahip olacak olan P30 Lite, 3240 mAh‘lik güçlü bir bataryaya sahip olacak denilmekte. Bir önceki kardeşi olan P20 Lite ile aynı kalınlıkta tasarlanan P30 Lite gerçekten güçlü bir pile sahip olacağını söylemek yanlış olmaz.

Huawei P30 Lite Lansmanı Ne Zaman ?

P20 serininde de olduğu gibi, P30 serisinde de 3 farklı model ile piyasaya çıkacak olan Huawei markasının yeni cihazları, 26 Mart 2019 tarihinde güzel bir lansman ile teknoloji sevenlere tanıtılması planlanıyor. Yaklaşık bir ay içerisinde kesin olarak teknik detaylara erişebileceğimiz Huawei P30 serisi şimdiden oldukça iyi etkiler yaptığını söyleyebiliriz.

Fiyatları konusunda pek bir bilgi olmamasına rağmen biz önceki seri olan P20 modellerinden çokta farklı bir şekilde piyasaya çıkış yapacağını düşünmüyoruz.

Siz yeni çıkacak olan P30 serisi hakkında neler düşünüyorsunuz ?

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku