Teknoloji Blogu

iFixit, Macintosh 128K’yı parçalarına ayırdı

1

iFixit ekibi, Mac’in 30.yaşına özel olarak ilk Macintosh ürününü parçalarına ayırdı. Teknolojik ürünleri en ince detaylarına kadar parçalarına ayıran iFixit ekibi, şimdide 1984 yapımı ilk ev bilgisayarını parçalarına ayırarak kullanıcılarına sundu.

iFixit-apple-mac-30

Steve Jobs başta olmak üzere muhteşem Mac ekibinin üzerinde saatlerce uğraştıkları ve ilk ev bilgisayarı olarak değerlendirebileceğimiz Macintosh 128K’nın iç ve dış parçalarını izliyoruz…

Detaylarıyla incelemek ve öğrenmek için ise www.ifixit.com/Teardown/Macintosh+128K+Teardown/21422 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vine, bugün 1 yaşına girdi başlıklı makalemizde A Year on Vine, manşet ve Twitter Vine hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum
  1. blank
    Ali Gültekin diyor

    Vay be teknoloji işte ne kadar çok çabuk gelişme gösteriyor. 🙂

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et