Teknoloji Blogu

İnci Sözlük Mahkeme Kararıyla Kapandı !

0

Serkan İnci Tarafından Aralık 2009’da kurulan, Sosyal Medya’da nam yapmış ” İnci Sözlük ” Mahkeme kararıyla Erişime Kapandı !

Sözlüğün Mahkeme kararıyla kapandığı inci sözlüğe ait facebook.com/incisozluk sayfasında duyruldu.
Sözlüğün Ne gerekçeyle kapatıldığı ve açılcakmı diye bilgi bulunmamaktadır.

İnci Sözlüğün Facebook Sayfasında Paylaşılan Yazı ;

” engel muhtemelen yeni hizmete sokulmasından dolayı bazıları ekranı görememekte. akıllarda cumhurbaşkanına daha geçen gün sorduğumuz soru var, verilen cevap var. uygulama sizin neyinizi engelledi, ne değişti diye cevap vermişti. işte ortaya çıkan sonuç malum.

on binlerce insan taksimde yürürken haykırıyorduk,zevklerimize karışmayın diye yırtınıyorduk, tercihlerimize dokunmayın diye çığırıyorduk. ortaya çıkan sonuç malum. bir devlet hiç mi vatandaşlarının arzularını dinlemez? isteklerini görmezden gelip ignore eder.

ama biliyorsunuz beyler, biz inci sözlük yazarları hakkımızı kolay kolay yerde bırakmayız. mücadeleyi severiz, ziyaretleri severiz. tib bize neden olduğunu dahi ulaştırmadığı bu engelleme kararını geri almak zorunda kalacaktır. çünkü hiçbir hukuki dayanağı ve izahı yoktur. bunun için ne gerekiyorsa yapacağız.

gırtlağımıza kadar sarıldılar, pankartlarımızı dahi sansürledir, nefes almak için ne yapmamız gerekiyor? kamuoyu ne kadar unutkan…”

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL