Teknoloji Blogu

İngiltere’de Apple Pay’a Kavuştu

0

Bildiğiniz üzere Apple Pay, geçtiğimiz aylarda Amerika’da ilk olarak tanıtılmış ve kullanıma geçmişti. Apple Pay için aslında sanal bir cüzdan diyebiliriz. Göründüğü kadarıyla kolay ve bir o kadar fırsatları içeren Apple Pay ikinci olarak İngiltere’de olacak.İngiltere’de BP, Starbucks, McDonalds, Londra metrosu, Waitrose ve JD Sports gibi noktalarda geçerli olacak.

Şu ana kadar gözüken tek sıkıntı bütün bankaların henüz aktif olmaması o da gelecekte ki günlerde aktif olacağının haberi verildiği andan itibaren sıkıntı ile birlikte kullanıcılarında rahat bir nefes aldığı söylenmektedir. Peki bu haber nereden geldi diyecek iseniz işte atılan tweet ve apar topar silinen bir sızdırılmış bilgi.

Bir önceki yazımız olan Satoru Iwata, Nintendo Mağazasında Anılıyor başlıklı makalemizde Iwata anılıyor, Iwata'nın ardından ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et