Teknoloji Blogu

Instagram Güncellendi, Konumsal Arama Gibi Özellikler Eklendi

1

Facebook bünyesinde geliştirilmekte olan Instagram güncellendi. 7.0.1 sürümüyle karşımıza çıkan Instagram bir kaç ufak değişiklik yaptı. İçerisinde konumsal arama ve kişileri keşfet özelliklerini ekleyen Instagram, daha önceden sadece etiketlenen (resmi paylaşan kişinin eklediği) konum artık direkt olarak arama kısmından da bulunabilecek.

instagram-guncellendi-konumsal-arama

Örneğin İstanbul konumunda çekilmiş fotoğraflara göz atmak istediğinizde arama kısmına girip, ara dediğiniz zaman “Yerler” başlığında istediğiniz yeri (konumu) bulmanız mümkün. Instagram’ın daha önceden arama kısmında çıkan size takip ettiğiniz kişilere dayanılarak çıkan fotoğrafların yanında artık “kişiler keşfet” başlığıda yer alıyor. Takip ettiğiniz kişilere en yakın kişileri “kişiler keşfet” başlığı altında bulabilirsiniz. Instagram’ınızı hemen 7.0.1 versiyonuna yükseltebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Note 5 ile ilgili haberler devam ediyor başlıklı makalemizde Galaxy Note 5 Edge, manşet ve Note 5 Kenar hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum
  1. blank
    plastik rahle diyor

    Faydalı bir güncelleme olmuş gerçekten

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et