Teknoloji Blogu

Instagram’ın Web Sitesi Güncellendi, İşte Yeni Özellik

2013 yılında bildiğimiz gibi Instagram‘a artık tarayıcı üzerinden de erişebiliyorduk. Fakat tarayıcı üzerinden girdiğimizde kayıt olamıyor ve üstüne üstlük arama yapılamıyordu. Yeni kullanıcı olabilmek için ise bir iOS veya Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon şart olduğunu biliyoruz ancak tarayıcıdan kayıt olunamaması en büyük eksiklik olduğu ankerletle de görüldü ve bunun için çalışmalar başlatıldığı söylenmişti.Yine de Instagram’a geçtiğimiz haftalarda konum arama özelliği geldiğini de duyurmuştuk.

instagram-arama-ozelligi-geldi
Şimdi ki haber ise tarayıcı üzerinden Instagram kullananlara, artık sitenin en üstünde bir arama çubuğumuz var. İster hashtag isterseniz ise kişi aratabileceksiniz Web kullanıcıları için büyük bir yenilik olduğu aşikar ve bu özellik ile birlikte Instagram ileride kullanıcılarını memnun edeceğini bir kez daha gösterdi.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku