iPad Air 2 ile ilgili fotoğraflar sızdırıldı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

iPad Air 2 ile ilgili fotoğraflar sızdırıldı

 iPad Air 2 ile ilgili fotoğraflar sızdırıldı
Okunuyor iPad Air 2 ile ilgili fotoğraflar sızdırıldı

Apple‘ın 9 Eylül’de gerçekleşecek etkinliği öncesinde, cihaz sızıntılarında artış başladı. iPhone 6’nın tanıtılacağı kesinleşen etkinlik öncesinde, iPad Air 2‘ye ait olduğu düşünülen yeni fotoğraflar ortaya çıktı.

yeni-ipad-air-2-teknofeed

Güçlendirilmiş iPad Air 2 kasasına ait olduğu düşünülen yeni fotoğraflar, gövdenin iç ve dış kısımlardan oluşuyor. iPad Air 2’nin ön kamerası hakkında da tahminlerde bulunan uzmanlar, Facetime için HD kamera yer alacağı ve iPhone 5S’te gördüğümüz parmak izi okuyucusu olacağı düşünülüyor. iPad konusunda da yenilikler yapacak olan şirket, daha büyük ekranlı iPad üzerinde çalıştığını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu.

yeni-ipad-air-2-teknofeed-1

Steve Jobs’ın ölümünün ardından şirket içerisinde radikal değişiklikler yapan Tim Cook, bir zamanlar takip edilen Apple’ı, Takip eden hale getirmesinin ardından eski Apple kullanıcıları bu duruma korkuyla yaklaşmaya başladılar.

Bir önceki yazımız olan Seagate'in 8 TB'lık Hard Diski Duyuruldu başlıklı makalemizde 8 TB'lik HDD, manşet ve Seagate hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın