iPad Air 2 ve iPad Mini 2 Lansman Öncesinde Kesinleşti - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

iPad Air 2 ve iPad Mini 2 Lansman Öncesinde Kesinleşti

 iPad Air 2 ve iPad Mini 2 Lansman Öncesinde Kesinleşti
Okunuyor iPad Air 2 ve iPad Mini 2 Lansman Öncesinde Kesinleşti

Apple’ın yarın düzenleyeceği etkinlikte tanıtılması beklenen yeni iPad Air 2 ve iPad Mini 2 modelleri, lansman öncesinde sızdırıldı. Apple yakın haberleriyle tanınan 9to5mac sitesinin yayınladığı habere göre, iPad Air 2 ve iPad Mini 2’de Touch ID sensörü yer alacak.

apple-ipadair2-ipadmini2

Görsel ile desteklenen haberde, iki iPad modellerinin özellikleri yer alıyor. Apple’ın iTunes Store’da iOS 8.1’in kullanım klavuzunda yer aldığını belirttiği görsel ile lansman öncesinde iPad Air 2 ve iPad Mini 2 kesinleşmiş oldu. Yeni iPad modellerinde, standart renklerin haricinde altın renginde yer alacağı düşünülüyor. Yarın Türkiye saat ile akşam 8’de başlayacak olan etkinlikte, yeni iPad’ler ve Apple TV’nin tanıtılması bekleniyor. Bununla birlikte yeni Mac Mini’nin de tanıtılacağı ihtimaller arasında.

Bir önceki yazımız olan Apple 16 Ekim'de Etkinlik Düzenliyor başlıklı makalemizde apple, Apple 16 Ekim Etkinliği ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın