Teknoloji Blogu

iPad Mini 2, Altın Renkli ve Touch ID’li Olabilir

0

apple-logo

Apple, iPhone 5S‘de beklenmedik bir hareket gerçekleştirerek altın (şampanya) renkli bir iPhone çıkartarak müşterilerini şaşırtmıştı. Özellikle altın renkli iPhone 5S’e karşı yoğun rağbet olduğunu ve özellikle bu rengin satıldığını biliyoruz. Ancak yeni bir iPad’le ilgili bir bilgi vermeyen Apple’a karşın internete bir çok görsel sızdırıldı. Bu görseller arasında Çin‘li bir internet sitesinin yayınladığı Touch ID‘li altın renkli iPad Mini 2 büyük ilgi çekti.

iPad-Mini-2-Touch-ID

Yayınlanan görsellere ek olarak yeni iPad 5‘in 64 bitlik A7 işlemcinin ve M7 yan işlemcinin kullanılacağı ve buna ek olarak 2 GB RAM‘i bulunacağı tahmin ediliyor. iPad Mini 2 için ise bu 1 GB RAM ile sınırlı.

iPad-Mini-2-Touch-ID_1

Apple’dan hala bir ses çıkmazken, iPhone 5S ve 5C ile ilgili sızıntıların doğru çıkmasından sonra bu haberede olur gözüyle bakabilirsiniz. Şirketin önümüzdeki ay bir lansman düzenlemesi bekleniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL