iPhone 5C Konsept Kutu Çalışması Ortaya Çıktı - Teknofeed.COM

iPhone 5C Konsept Kutu Çalışması Ortaya Çıktı

 iPhone 5C Konsept Kutu Çalışması Ortaya Çıktı
Okunuyor iPhone 5C Konsept Kutu Çalışması Ortaya Çıktı

apple-logo

Son zamanlarda Apple ile ilgii çok konuşulan konu olan “Yeni iPhone” haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. iPhone 5‘in üst modeli olacak yeni iPhone modelininin isminden tutun koruyucu kabına kadar bir çok haber yapılmakta. Bunlara bir yeniside iPhone 5C ismiyle ortaya çıkan görsellerle eklendi. Yeni ortaya çıkmaya başlayan iPhone 5C görselleri, yoğun ilgi görmekte.

iPhone-5c-konsept-kutuiPhone-5c-konsept-kutu_1

İlk etapta C harfine bir anlam veremeyen kullanıcılar bunun ancak İngilizcede ki renk ve ucuz kelimelerinden gelebileceğini düşünüyorlar. Çünkü yeni iPhone modeliyle ilgili en çok konuşulan şey yeni cihazın daha ucuz ve daha farklı renklere sahip olacağı.

iPhone 5C ile ilgili ilk görsel beyaz plastik ve üzerinde iPhone 5C yazılı telefon kutusu görüntüsüyle başladı. Şimdi ise bir kişi konsept iPhone 5C görseli yayınladı. Yeni görselde iPhone 5C yazılı mavi renkte plastik bir kutu yansıtılıyor.

Bir önceki yazımız olan Klonlama iOS 7 Control Center Uygulaması Google Play'den Kaldırıldı başlıklı makalemizde apple, control center ve google play hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın