Teknoloji Blogu

iPhone 5C Konsept Kutu Çalışması Ortaya Çıktı

0

apple-logo

Son zamanlarda Apple ile ilgii çok konuşulan konu olan “Yeni iPhone” haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. iPhone 5‘in üst modeli olacak yeni iPhone modelininin isminden tutun koruyucu kabına kadar bir çok haber yapılmakta. Bunlara bir yeniside iPhone 5C ismiyle ortaya çıkan görsellerle eklendi. Yeni ortaya çıkmaya başlayan iPhone 5C görselleri, yoğun ilgi görmekte.

iPhone-5c-konsept-kutuiPhone-5c-konsept-kutu_1

İlk etapta C harfine bir anlam veremeyen kullanıcılar bunun ancak İngilizcede ki renk ve ucuz kelimelerinden gelebileceğini düşünüyorlar. Çünkü yeni iPhone modeliyle ilgili en çok konuşulan şey yeni cihazın daha ucuz ve daha farklı renklere sahip olacağı.

iPhone 5C ile ilgili ilk görsel beyaz plastik ve üzerinde iPhone 5C yazılı telefon kutusu görüntüsüyle başladı. Şimdi ise bir kişi konsept iPhone 5C görseli yayınladı. Yeni görselde iPhone 5C yazılı mavi renkte plastik bir kutu yansıtılıyor.

Bir önceki yazımız olan Klonlama iOS 7 Control Center Uygulaması Google Play'den Kaldırıldı başlıklı makalemizde apple, control center ve google play hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et