iPhone 5C, pantolonda patlama yarattı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

iPhone 5C, pantolonda patlama yarattı

 iPhone 5C, pantolonda patlama yarattı
Okunuyor iPhone 5C, pantolonda patlama yarattı

Amerika (ABD)’nın Maine eyaletinin Kennebunk bölgesinde ki bir okulda iPhone 5C sahibi bir kız çocuğunun cebinde telefon patladı. Press Herald gazetesinin haberine göre 14 yaşında ki kız çocugu, annesinin hediyesi olan iPhone 5C, cebinde küçük bir patlamaya sebep olup pantolonunu yaktı. Çocuga 2. derecede yanık teşhisi koyan doktorlar, bir saate yakın bir müdahale gerçekleştirerek taburcu etti.

yanan-iphone-5c-haber

Görgü tanığı öğretmen ve öğrencilerin anlattıklarına göre, iPhone 5C’nin cebinde küçük bir patlama yarattığı ve pantolonun cep bölmesini yakıp yere düştüğünü söylediler. Ardından yanan pantolon, sınıf öğretmeni ve öğrencilerin yardımıyla söndürüldüğü aktarıldı.
Apple‘dan konuya ilgili herhangi bir açıklama gelmezken, akıllı telefonlar ile ilgili yanma ve patlama haberleri şu aralar sık duyulmaya başladı.

Bir önceki yazımız olan Çinli Huawei'den yeni telefon başlıklı makalemizde Ascend Y530, huawei ve Huawei haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın