İphone 6 Plus Bükülüyor! - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

İphone 6 Plus Bükülüyor!

 İphone 6 Plus Bükülüyor!
Okunuyor İphone 6 Plus Bükülüyor!

Apple firmasının İphone 6 safir ekranlı yeni telefonu ile akıllı telefon dünyasındaki etkisi hala konuşuluyor. Firmanın şimdiden elde etmiş olduğu 10 milyon dolarlık satış rakamı hayli şaşırtıcı görünüyor. Teknoloji dünyasını bu başarıyla şaşırtan Apple firmasının kullanıcılardan aldığı şikayetler de gelmeye başlıyor. Uzun ve geniş ekran özellikleri ile dikkat çeken yeni ürün kullanıcılarının ceplerine koyduklarında büküldüğü iddiası ile gündemde.

iphone 6

Apple İphone 6 akıllı telefon modeli ile aylardır adından söz ettirmeyi başardı. Ürünün satışa sunulması ile birlikte geniş müşteri kitlesine ulaşması da oldukça dikkat çekiciydi. Şimdi ise ürünün kullanıcılarından gelen şikayetler konuşuluyor. Kullanıcılar telefonu ceplerine koyduklarında büküldüğü şikayeti ile firmaya başvuruyor. Apple firmasının yeni ürünün kullanıcılarından gelen şikayete karşı nasıl bir önlem alacağı bilinmiyor.

Apple yeni ürünü İphone 6 kullanıcılarını oldukça şaşırttı. Şık görünüme sahip safir ekranlı telefonun büküldüğü şikayeti firmayı ilerleye günlerde harekete geçirebilir. Firma hatayı düzeltme yoluna mı gider yoksa sorunu kullanıcı hatası olarak mı kabul eder bilinmez. Fakat yeni ürünün büküldüğünü iddia eden kullanıcılardan görsellerin gelmedi de detaylar arasında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Galaxy Note 4 Stokları Tükendi başlıklı makalemizde galaxy note 4 stokları tükendi, Samsung Galaxy Note 4 ve samsung galaxy note 4 stokları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın