Teknoloji Blogu

İphone 6 Plus Bükülüyor!

Apple firmasının İphone 6 safir ekranlı yeni telefonu ile akıllı telefon dünyasındaki etkisi hala konuşuluyor. Firmanın şimdiden elde etmiş olduğu 10 milyon dolarlık satış rakamı hayli şaşırtıcı görünüyor. Teknoloji dünyasını bu başarıyla şaşırtan Apple firmasının kullanıcılardan aldığı şikayetler de gelmeye başlıyor. Uzun ve geniş ekran özellikleri ile dikkat çeken yeni ürün kullanıcılarının ceplerine koyduklarında büküldüğü iddiası ile gündemde.

iphone 6

Apple İphone 6 akıllı telefon modeli ile aylardır adından söz ettirmeyi başardı. Ürünün satışa sunulması ile birlikte geniş müşteri kitlesine ulaşması da oldukça dikkat çekiciydi. Şimdi ise ürünün kullanıcılarından gelen şikayetler konuşuluyor. Kullanıcılar telefonu ceplerine koyduklarında büküldüğü şikayeti ile firmaya başvuruyor. Apple firmasının yeni ürünün kullanıcılarından gelen şikayete karşı nasıl bir önlem alacağı bilinmiyor.

Apple yeni ürünü İphone 6 kullanıcılarını oldukça şaşırttı. Şık görünüme sahip safir ekranlı telefonun büküldüğü şikayeti firmayı ilerleye günlerde harekete geçirebilir. Firma hatayı düzeltme yoluna mı gider yoksa sorunu kullanıcı hatası olarak mı kabul eder bilinmez. Fakat yeni ürünün büküldüğünü iddia eden kullanıcılardan görsellerin gelmedi de detaylar arasında yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. Hasan diyor

    Apple İphone 6 merkala elimize geçeceği günü bekliyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku