Teknoloji Blogu

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus Türkiye fiyatı ve tarihi açıklandı

0

Apple şirketinin Eylül ayı lansmanında tanıttığı iPhone 6S ve iPhone 6S Plus telefonları nihayet Türkiye’ye geliyor. Kaliforniya merkezli teknoloji firması Apple, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus telefonlarının Türkiye’ye geliş zamanını ve Türkiye satış fiyatını açıkladı.

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus Türkiye fiyatı

Özelliklerine göre yine klişe bir iPhone fiyatına satılacak iPhone 6S ve iPhone 6S Plus telefonları, geçen yılda gördüğümüz gibi dahili depolama alanına göre fiyat artışlarına sahip oluyor. Peki, bu iki telefonun Türkiye ne kadar?

iPhone 6S 16 GB hafızalık telefon 3099 TL olurken, 64 GB hafızalık iPhone 6S telefonu 400 TL fark ile 3499 TL‘den satışta olacak. 128 GB hafızalı iPhone 6S’ler ise 3899 TL‘den satın alınabilecek.

Büyük telefon sevenler için geçen yıl Apple’ın yaptığı Plus telefonları bu yılda iPhone 6S ile beraber geliyor. iPhone 6S Plus 16 GB hafızalı telefon 3499 TL‘den satılacak. 64 GB hafızalı iPhone 6S Plus 3899 TL‘den satılırken, iPhone 6S Plus 128 GB ise 4299 TL gibi büyük bir rakamla satışta olacak.

Yine iPhone’ların fiyatları bir çok kişinin cüzdanını boşaltacak.

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus Türkiye’ye ne zaman gelecek?

Resmi siteden fiyatlar ve Türkiye satış tarihini açıklayan Apple, Türkiye’deki satış tarihini 16 Ekim olarak belirledi. iPhone 6S telefonları 3099 TL’den 3899 TL’ye kadar yükselen bir fiyat etiketine sahipken, iPhone 6S Plus telefonları ise 3499 TL’den 4299 TL’ye kadar yüksek bir rakama sahip.

Bir aydan kısa bir süre sonra neredeyse yarım ay diyebileceğimiz bir süre sonra iPhone severler yeni iPhone telefonlarına kavuşabilecek.

Bir önceki yazımız olan 2 GB RAM iPhone 6S'e yaradı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et