Teknoloji Blogu

iPhone 6S’in Ambalajı Ortaya Çıktı

0

Apple‘ın 9 Eylül’de tanıtması muhtemel iPhone 6S Plus‘ın ambalajı ortaya çıktı. Henüz herhangi bir doğrulama olmamasına rağmen, analistler iPhone 6S konusunda hemfikirler. Hakkında çeşitli söylentiler olan iPhone 6S, iPhone 6’ya oranla daha kalın olacağı düşünülüyor.

iPhone6s-ambalaj-kutu-sizinti

iPhone 6’dan daha fazla Plus’dan ise daha az pil kapasitesine sahip olması düşünülen cihazın, 2750 mAh bataryadan güç alması planlanıyor. 4K olması planlanan kameranın yanında daha fazla RAM, daha güçlü kasa ve yeni işlemci. Daha hızlı olmasının yanında Apple’dan sürpriz bir renk girişimi de gelebilir. Tam olmasa da pembeye yakın bir renginde ekleneceği düşünülen modellerde, oldukça ilgi çekecek. Sızdırılan görselde, iOS 9 arka planlı bir cihaz yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Rovio, 260 Çalışanını Daha İşten Çıkartıyor başlıklı makalemizde Angry Birds 2, manşet ve rovio hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et