Teknoloji Blogu

iPhone İçin Bulut Depolama Uygulamalarına ve FTP’ye Giriş Uygulaması

0

iPhone için tasarlanmış basit ve yaratıcı bir fikre sahip Cloud Hub uygulaması kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Dropbox, Box, OneDrive, Google Drive, iCloud Drive ve FTP‘ye tek bir yerden erişebilmenizi sağlayan Cloud Hub, oldukça başarılı bir fikirle geliştirildiğini söyleyebiliriz.

Bulut depolama sistemlerine aynı yerden dosya yükleyip, düzenleyebileceğiniz ve FTP ile karşı sunucuna dosya gönderebileceğiniz bu müthiş uygulama şuan için ücretsiz. PDF, Microsoft Office dosyaları, iWork, yazı dosyaları (txt, rtf), JPG, PNG, GİF, TİFF, MP3, WAV, MP4, H.264, HTML ve CSS dosyalarını okuyabilen bu uygulamada tüm kopyalama, silme, taşıma, ad değiştirme, dosya yaratma gibi işlemlerinizi halledebiliyorsunuz.

Normal zamanda 0.99 dolardan satılmakta olan Cloud Hub, kısa bir süreliğine daha ücretsiz olmaya devam edecek. Damian Winiarczuk tarafından geliştirilen uygulama sadece 7.2 MB boyutunda. Uygulamanın tek dezavantajı ise Türkçe dil desteğinin olmaması diyebiliriz. Cloud Hub’ı buradan indirebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL