Teknoloji Blogu

iPhone İçin Can Sıkıntısını Giderecek 4 Ücretsiz Oyun

iPhone kullanıcıları için 4 ücretsiz oyunu sizler için derledik. Birbirinden güzel, az yer kaplayan ve ücretsiz olan oyunlar can sıkıntınızı giderebilir.

 

crossy-road-ios-1
Crossy Road
indir

Flappy Bird’i hatırladınız mı? İşte size Flappy Bird kadar sinir edici bir o kadar bağlayıcı bir alternatif. Crossy Road’da düz ve sağ sol ile adım atarak ölmeden ilerleyerek puan kazanmaya çalışıyorsunuz. Kazandığınız puanlar ile karakter değiştirip, oyunu farklılaştırabilirsiniz.

crossy-road-2

ZigZag indir

Ketchapp firmasının geliştirdiği küçük oyunlardan bir tanesi olan ZigZag, oyundaki topu zigzah yaparak düşürmeden ilerleyip puan kazanma oyunu.

dont-touch-3

Don’t Touch The Spikes indir

Yeniden Ketchapp firmasının ürettiği oyunla karşınızdayız. Kuşu üçgenlere değmeden sağ ve sol duvarlara çarparak puan kazanmanızı sağlayan o kadar oldukça eğlenceli.

dr-parking-4

Dr. Parking 4 indir

Dr. Parking serisinin en son oyunu olan Parking 4, geliştirilmiş grafikleriyle araba parketmeyi size sevdirecek. İster tek başınıza istersenizde online olarak diğer oyuncularla oynayabileceğiniz Parking 4’de, oda oluşturarak arkadaşlarınızda oynayabilme imkanı sunuyor.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku