iPhone İçin Can Sıkıntısını Giderecek 4 Ücretsiz Oyun - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

iPhone İçin Can Sıkıntısını Giderecek 4 Ücretsiz Oyun

 iPhone İçin Can Sıkıntısını Giderecek 4 Ücretsiz Oyun
Okunuyor iPhone İçin Can Sıkıntısını Giderecek 4 Ücretsiz Oyun

iPhone kullanıcıları için 4 ücretsiz oyunu sizler için derledik. Birbirinden güzel, az yer kaplayan ve ücretsiz olan oyunlar can sıkıntınızı giderebilir.

 

crossy-road-ios-1
Crossy Road
indir

Flappy Bird’i hatırladınız mı? İşte size Flappy Bird kadar sinir edici bir o kadar bağlayıcı bir alternatif. Crossy Road’da düz ve sağ sol ile adım atarak ölmeden ilerleyerek puan kazanmaya çalışıyorsunuz. Kazandığınız puanlar ile karakter değiştirip, oyunu farklılaştırabilirsiniz.

crossy-road-2

ZigZagindir

Ketchapp firmasının geliştirdiği küçük oyunlardan bir tanesi olan ZigZag, oyundaki topu zigzah yaparak düşürmeden ilerleyip puan kazanma oyunu.

dont-touch-3

Don’t Touch The Spikes indir

Yeniden Ketchapp firmasının ürettiği oyunla karşınızdayız. Kuşu üçgenlere değmeden sağ ve sol duvarlara çarparak puan kazanmanızı sağlayan o kadar oldukça eğlenceli.

dr-parking-4

Dr. Parking 4 indir

Dr. Parking serisinin en son oyunu olan Parking 4, geliştirilmiş grafikleriyle araba parketmeyi size sevdirecek. İster tek başınıza istersenizde online olarak diğer oyuncularla oynayabileceğiniz Parking 4’de, oda oluşturarak arkadaşlarınızda oynayabilme imkanı sunuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın