iPhone Lite İle İlgili Sızıntılar Devam Ediyor - Teknofeed.COM

iPhone Lite İle İlgili Sızıntılar Devam Ediyor

 iPhone Lite İle İlgili Sızıntılar Devam Ediyor
Okunuyor iPhone Lite İle İlgili Sızıntılar Devam Ediyor

apple-logo

Apple’ın iPhone 5‘den sonra piyasaya çıkarması beklenen ”iPhone Lite”da yeni bilgiler gelmeye başladı. Uzun zamandır süren “Ucuz iPhone çıkacakmı?” soruları hala yanıtsız kalırken Apple’ın böyle bir cihaz üretmeyeceğini söylediğinide biliyoruz. Ancak internet üzerinde bir çok iPhone Lite fotoğrafları gezmeye başladı. Bu fotoğraflarda cihazın arka kapağı yer alıyor ve dış malzemesinin plastik oluşundan söz ediliyor.apple-iphone-lite-tactusapple-iphone-lite-tactus_1

Apple’ın malzeme kalitesinden ödün verip böyle bir ürün tasarlayacağını bizde sanmıyoruz ancak en son kılıf üreticisi Tactus tarafından sızdırılan resimlerde az çok ‘gerçekmi?’ sorularını düşündürmeye başladı.

Daha önceden yayınlanan video ve çeşitli görsellerde iPhone Lite’ın arka kapağında sertifika bilgileri yer almadığı için direkt olarak ‘sahte’ olduğunu anlayabiliyorduk ancak Tactus‘un sızdırdığı resimlerde böyle bir durum yok.

Ayrıyetten Apple, iPhone 5’den sonra çıkaracağı cihaz ile iPhone 5’in üretimini durduracak. Yeni Apple cihazları önümüzdeki aylarda tanıtılma ihtimali var.

Bir önceki yazımız olan Sony Türkiye'den "Hangisi Daha Hafif?" Yarışması başlıklı makalemizde facebook, sony ve sony türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın