Teknoloji Blogu

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe firma çeşitliliğinin en fazla olduğu illerden biridir. Evden eve nakliyat firmalarını aynı görevi yapmakta fakat aynı kalitede hizmet sunamamaktadır. Bizim firmamız sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda güvenilir ve profesyonel ekiplerle sizlere hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat konusunda dikkat edilmesi gereken konular vardır. Bu konulardan en önemlileri şunlardır:

● Firmanın Sabit Fiyat Garantisi

● Firmanın Eşyalarınıza Sigorta Yapması

● Firmanın Müşteri Servisinin Olması

● Firmanın Nakliyat Ekibinin Alanında Profesyonel Olması

● Firmanın Gerekli Belgelere Sahip Olması

İstanbul Evden Eve Nakliyat Sabit Ücret Garantisi

İstanbul evden eve nakliyat firmamız ücret konusunda standartlara uygun ve nakliyat detaylarınıza uygun ücretlendirme yapmaktadır. Firmamız sizlere satın aldığınız hizmetin özelliğine göre fiyat modülü sunmaktadır. Firmamız diğer firmalar gibi nakliyat öncesi farklı fiyat söyleyip nakliyat sonrasında fiyatı arttırmamaktadır. Alacağınız hizmetin özelliklerini belirledikten sonra ekleme ya da çıkarma yapmadığınız takdirde belirlenen fiyat üzerinden ödeme yaparsınız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Eşya Sigortası Nedir?

İstanbul evden eve nakliyat eşyalarınıza da sizler gibi önem vermektedir. Firmamızda alanında profesyonel olan ekibimizle sizlere hizmet sunarken eşyalarınıza zarar gelmesi halinde firmamız bu zararı aynı gün karşılamaktadır. Evden eve nakliyat firmamıza eşyalarınızı güvenle teslim edebilir ve nakliyat aşamasında sizler rahat bir nefes alabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Ve Profesyonel Ekip Kimdir?

İstanbul evden eve nakliyat firmamızda çalışan ekibimizin tamamı en az 5 yıl deneyime sahiptir. Aynı zamanda ekibimizde bulunan çalışanlarımızın kimlik, ehliyet, SRC belgesi, ve taşıma yetki belge kontrolleri eksiksiz olarak yapılmaktadır. Nakliyat işlemleri sonunda ise ekibimiz sizler tarafında puanlandırılmakta ve yorumlanmaktadır. Kontrollerimizi eksiksiz ve en başından yapmış olmamız sizler için de güvenli nakliyatın temelini oluşturmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat İle İletişimi Nasıl Sağlarım?

İstanbul evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçmek bir butona tıklamak kadar yakın. Sitemizde bulunan “Fiyat Al” butonuna tıklayarak fiyat alabilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak ise sitemizde bulunan müşteri temsilcisi numaramızı arayarak dilerseniz fiyatlar hakkında dilerseniz farklı bir konuda müşteri temsilcimize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz nakliyat öncesinde, nakliyat zamanında ve nakliyat sonrasında da her daim sizlere yardımcı olacaktır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Nasıl Gerçekleşir?

Evden eve nakliyat işlemleriniz profesyonel ekip tarafında sistematik ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Kolileme, avize montaj, stor perde montaj ya da duvar montaj gibi ek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Evden eve nakliyat işleminizden önce bütçenize göre hizmetinizi belirleyebilir ihtiyacınıza göre ek hizmet ekleyebilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl?

İstanbul evden eve nakliyat kaç para? İstanbul evden eve nakliyat ne kadar? Bu ve buna benzer soruların cevabı için hazırladığımız tabloyu incelemelisiniz. Sizler alacağınız hizmete ekleme ya da çıkarma yapmadığınız takdirde ücretlerimiz sabittir ve kesinlikle değişmez.

 Ek Hizmet Paketleri ( İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
  1+0  750-1000 TL  300-500 TL    100-200 TL  100-200 TL    100-200 TL
  1+1950-1250 TL  300-500 TL100-200 TL100-200 TL100-200 TL  
2+11100-1350 TL300-500 TL100-200 TL100-200 TL100-200 TL
3+11450-1800 TL300-500 TL100-200 TL100-200 TL100-200 TL

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat ister evinizde isterseniz ofisinizde ya da herhangi bir mülkte bulunan eşyalarınızın özenle ve zarar görmeyecek şekilde paketlenip istediğiniz mülke taşınmasıdır. Evden eve nakliyat konusunda en çok sorun yaşanan konulardan biri de eşyaların zarar görmesidir. Fakat bizim firmamız bu konuda çalıştığı profesyonel ekiple zararı ortadan kaldırmakta ve herhangi bir zarar geldiğinde aynı gün zararınızı karşılamaktadır. Eşya sigortası uygulamamız ile sizlerde ki taşınma stresini ortadan kaldırıyoruz.

Evden Eve Nakliyatta Profesyonel Firma Nasıl Bulurum?

Evden eve nakliyat firmasında profesyonel bir ekiple nakliye işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Profesyonel ekiple nakliye işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız ekibin taşıma yetki belge kontrolü olup olmadığına, ekibin nakliye işlemini logolu araçlarla gerçekleştirip gerçekleştirmediğine bakmalısınız. Evden eve nakliyatta dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise firmaya yapılan müşteri yorumlarıdır. Profesyonel bir ekiple nakliye işleminizi gerçekleştirmek için bu detaylara dikkat etmelisiniz.

Evden Eve Nakliyat Öncesinde Ne Yapmalıyım?

Evden eve nakliyat öncesinde yapmanız gerekenler aldığınız hizmete göre değişiklik göstermektedir. Hizmetlerimizde yer alan kolileme hizmetini seçtiyseniz sizin nakliyat öncesinde herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır. Ekiplerimiz eşyalarınızı özenle paketleyeceklerdir. Fakat evden eve nakliyat hizmetinde hiçbir ek hizmeti seçmediyseniz evinizde bulunan küçük eşyalarınızı sizler kolileyip, taşımaya uygun hale getirmelisiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nelerdir Ve İşlemler Nasıl Gerçekleşir?

Evden eve nakliyat hizmeti yalnızca evden eve nakliye işlemleriniz için değil ofis taşıma işlemleriniz için de sizlere hizmet vermektedir. Sitemizde yer alan ofis taşıma veya parça taşıma gibi hizmetlerimizden de dilediğiniz gün ve tarihte faydalanabilirsiniz. Evden eve nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmek için sitemizde yer alan “Fiyat Al” butonuna tıklayıp seçeceğiniz nakliyat hizmetine göre fiyatınızı hesaplayabilirsiniz. Hesaplama yaptıktan sonra dilediğiniz gün ve tarihe randevunuzu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz de müşteri temsilcimizi arayıp fiyat öğrenip, randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Taşıma Hizmeti Nedir?

Evden eve nakliyat hizmetlerimizden biri de parça eşya taşıma hizmetidir. Evden eve nakliyat hizmetinde yer alan parça eşya taşıma hizmetinde bir ya da birden fazla eşyanız şehir içi ya da şehir dışına güvenle taşınmaktadır. Taşınacak eşya sayınız az ise parça eşya taşıma hizmeti ile eşyalarınızı daha uygun fiyata taşıtma imkânından faydalanabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Ödemeyi Nasıl Gerçekleştirebilirim?

Evden eve nakliyat hizmetimizde ödeme işleminde de sizlere kolaylık sağlıyoruz. Ödeme işlemlerinizi dilerseniz kredi kartı ile randevunuzu oluşturduktan sonra son ekranda karşınıza çıkan kredi kartı ile ödeme adımından hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Dilerseniz de taşıma günü ekip arkadaşlarımıza nakit ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nedir?

Evden eve nakliyat hizmetimizin fiyatları sizin alacağınız hizmete göre değişmektedir. Nakliyat hizmetlerimizin fiyatlarını sitemizde bulunan fiyat modülleri sayesinde kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Taşınacak oda sayısına göre hesaplama yaparken aynı zamanda almak istediğiniz ek hizmete göre de hesaplamanızı tamamlayabilirsiniz. Alabileceğiniz ek hizmetler kolileme, avize montaj, duvar montaj paketleri olarak karşınıza çıkar ve fiyatları değişiklik gösterir. Evden eve nakliyat km başına düşen ve araç boyutu ile değişiklik gösteren fiyat tablomuzu sizler için hazırladık. Bütçenize göre seçiminizi yapabilir, taşıma işleminizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Araç BoyutuTaşıma MesafesiParça Eşya Taşıma Fiyatları
Mini Araç129-159  Km Başı4-6 TL
Large Araç149-179 Km Başı5-7 TL
Xlarge Araç169-199 Km Başı6-8 TL
Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku