Teknoloji Blogu

İşte iPhone 7 Hakkında Son İddia ve Şarj Süresi

Bildiğimiz üzere Dünya devi olan Apple, iPhone 7 dedikoduları ile ortamı kaynatıyor aslında bu bir strateji olarak da yorumlanıyor. Kendileri bir açıklama yapmadan bir kaç kişi sayesinde sosyal medyadan duyurulup halka ve kitleye merak uyandırmak amaç edinilip, böylece de ilgiyi kendi üstlerinde tutmak. İşe yaramıyor mu ? Yarıyor.

hqdefault

Bu sefer durum farklı gibi, 2016 Eylül ayında tanıtılması beklenen ve Ekim ayında ise bizlerle buluşması muhtemel olan akıllı cihazda yenilikler hala söylenti şeklinde. Bu sefer ise duyduğumuz kadarıyla iPhone 7 ‘de HOME tuşu olmayacak ve şarj süresi 2 Gün olacağı yönünde ek olarak ise hızlı şarj edilebilmesi de şaşırtıcı. Bunlar söylenti olabilir ancak iPhone 6’da karşılaştığımız gibi doğruda çıkabilir. Fakat kafa karıştıran bir nokta ise iPhone 7 tanıtım videosunda Home tuşu olduğu gözlerden kaçmamıştı. Birde gerçekten tasarımın ultra ince ve 3.5mm kulaklık girişi olmadığı gözlemledik. Meraklı gözlerle hepimiz Apple’dan bir açıklama bekliyoruz.

 

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku