İşte Yeni Hızlı ve Öfkeli: Hobbs & Shaw Fragmanı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

İşte Yeni Hızlı ve Öfkeli: Hobbs & Shaw Fragmanı

 İşte Yeni Hızlı ve Öfkeli: Hobbs & Shaw Fragmanı
Okunuyor İşte Yeni Hızlı ve Öfkeli: Hobbs & Shaw Fragmanı

Meşhur Fast & Furious serisinin 2019 versiyonu olacak olan Hobbs ve Shaw filminden ilk fragman yayına alındı. Aksiyonu en dibine kadar bize hissettirecek olan yeni hızlı ve öfkeli filminde sanki eski tat yok gibi. Yarış ve hız tutkunlarının merakla ve ilgiyle izlediği bu seride artık yarışların yerini aksiyon ve dövüş almış durumda.

Dwayne Johnson ve Jason Statham ikilisinin başrolünü sırtladığı Hızlı ve Öfkeli: Hobbs & Shaw gerçekten güzel ama bir o kadar da klasik bir aksiyon ile bizi karşılayacak gibi Brixton isimli düşmanlarına karşı savaşacak olan ünlü ikili hem komedi hem de aksiyonu bizlere yaşatacak. Yine gişe rekorları kıran bir film gelecek gibi gözüküyor 🙂

[ilgiliicerik icerik_id=”15742″]

The Fast and Furious 2019

The Fast and Furious’un uzun zamandır beklenen tanıtım filminde Dwayne Johnson (Luke Hobbs), Jason Statham (Deckard Shaw), Idris Elba (Brixton) ve Eiza Gonzalez (Madam M) gibi birbirinden harika ünlü isimlere tanıklık edeceğiz.

“Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw” Türkiye’de 2 Ağustos 2019 tarihinde beyaz perdede yerini alacak.

İşte Hızlı ve Öfkeli: Hobbs & Shaw Fragmanı

Bir önceki yazımız olan Turkcell'den 20. yıl için özel video başlıklı makalemizde manşet, turkcell ve Turkcell 20. yaş videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın