Teknoloji Blogu

Jobs filmine Steve Wozniak’tan Yorum

0

jobs-filmi-gosterim-tarihi

Geçtiğimiz cuma günü yayınlanan, Steve Jobs‘ın yaşımını konu alan ve Ashton Kutcher tarafından canlandırılan Jobs, gişede iyi hasılat yakalamıştı. Amerika’da ki gişe rakamları duyurulan film ile ilgili filmin içerisindeki önemli karakterlerden biri olan Steve Wozniak‘dan film ile ilgili olumsuz yorum geldi.

steve-jobs-wozniak

Apple‘ın kurulmasında büyük rol oynayan ve Steve Jobs’ı yakından tanıyan Steve Wozniak, film içerisindeki oyuncuları başarılı bulduğunu ancak olaylarla ilgili bir çok yanlışlık olduğunu dile getirdi. Bloomberg kanalına röportaj veren Steve Wozniak, Steve Jobs’a yardımcı olan diğer insanların filmde iyice belirtilmediğini ve tavsiye edilecek kadar iyi olmadığını belirtti.

Steve Jobs’ı yakından tanımak ve olayları tam olarak öğrenmek için Steve Jobs tarafından Walter Isaacson’a yazdırdığı biyografisini okumanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell'in Geri Sayım Sayfası Merakları Arttırdı başlıklı makalemizde turkcell, turkcell basın toplantısı ve turkcell geri sayım hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et