jOBS filminin 3 Günlük Amerika Hasılatı Açıklandı - Teknofeed.COM

jOBS filminin 3 Günlük Amerika Hasılatı Açıklandı

 jOBS filminin 3 Günlük Amerika Hasılatı Açıklandı
Okunuyor jOBS filminin 3 Günlük Amerika Hasılatı Açıklandı

jobs-filmi-gosterim-tarihi

Apple‘ın efsanevi CEO’su Steve Jobs‘ın yaşımını konu alan Jobs filmi, 16 Ağustos Cuma günü vizyona girmişti. Sadece Apple kullanıcılarının değil bir çok kişinin merakını ve ilgisini kazanan film, vizyona girmeden önce yayınladığı fragmanlarla merakları arttırmıştı. Ashton Kutcher‘ın başarılı oyunculuğu ile tekrardan hayat bulan Steve Jobs, filmde çok iyi canlandırılıyor. 

steve-jobs

Olaylarla ilgili fazla detaya yer verilmeyen filmde genel olarak Steve Jobs’ın Apple’ın kuruluşundaki görevini, hırslarını, yaşam tarzını ve Apple marka cihazlarda ki hedefleri vurgulanıyor. 12 Milyon dolarlık yapım bütçesiyle gerçekleşen filmin, 3 günlük Amerika hasılatı açıklanan rakama göre 6 milyon 700 bin dolar.

İlk etapta yapım bütçesininin daha yarısını karşılayan bu hasılatın sadece Amerika’da ki 3 günlük gişe rakamları olduğunu tekrardan belirtelim. Önümüzdeki günlerde satış rakamları açıklandıkça sizlerede aktaracağız.

Bir önceki yazımız olan Avea'dan Nokia Lumia 925 Akıllı Telefonu başlıklı makalemizde avea, lumia 925 ve lumia 925 avea hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın