Just Cause 4 Geliyor! İşte Oynanış Videosu - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Just Cause 4 Geliyor! İşte Oynanış Videosu

 Just Cause 4 Geliyor! İşte Oynanış Videosu
Okunuyor Just Cause 4 Geliyor! İşte Oynanış Videosu

Her daim aksiyonu ile oyuncuların tercih ettiği Just Cause serisinin yeni oyunu olan Just Cause 4, E3 2018 fuarında oyuncuların beğenisine sunuldu. Yayınlanan yeni oynanış videosunda Just Cause 3’ün üstüne bayağı bir kattıkları gözüküyor oyun yapımcılarının. Avalanche Studios, oyuncuları daha çok aksiyonun içerisine çekebilmek adına bakalım nasıl bir hikaye bizlere oluşturacaklar.

İşte Just Cause 4 Oynanış Gameplay Videosu

Steam üzerinden de geçtiğimiz günlerde yanlışlıkla reklamı yapılan Just Cause 4’te multiplayer modu olup olmayacağı konusunda tam bilgi yok. Ancak Co-Op olmaması durumunda hem satışların düşeceği hem de fiyatın ucuz olacağını söylemek mümkün.

E3 2018 fuarında bu yıl oldukça güzel oyunlar bizi bekliyor. Oyuncuları en çok sevindiren oyunlar; Cyberpunk 2077, Devil May Cry 5, Sekiro ve Metro Exodus olarak belirtebiliriz.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın