Kod Adı: U.N.C.L.E.'ın Online Oyunu Duyuruldu - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Kod Adı: U.N.C.L.E.’ın Online Oyunu Duyuruldu

 Kod Adı: U.N.C.L.E.’ın Online Oyunu Duyuruldu
Okunuyor Kod Adı: U.N.C.L.E.’ın Online Oyunu Duyuruldu

Kod Adı: U.N.C.L.E. filminin online oyunu duyuruldu. Guy Ritchie’in yönetmenliğini üstlendiği film, soğuk savaş dönemini konu alıyor. Uzun zamandan beri düşman olan CIA ve KGB‘nin ortak bir konuda işbirliği yaparak gelişen konuları ele alan film, uzun soluklu bir yapım.

Uluslararası bir suç örgütünü çökertmek için bir araya gelen iki ajan, suç örgütünü çökerterek dünyayı büyük bir beladan kurtarıyor. 14 Ağustos’da vizyona girecek filmden büyük bir haber daha var. Filmdeki ana konudan yola çıkarak tasarlanan bir oyunuda duyuran yapım şirketi, Kod Adı: U.N.C.L.E’ın online (web) oyununuda geliştirdiler. Şuanlık sadece manfromunclegame.com adresinden oynanabilen oyun, yakında iOS ve Android marketlerde de yerini alacak.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın