Teknoloji Blogu

Kod Adı: U.N.C.L.E.’ın Online Oyunu Duyuruldu

0

Kod Adı: U.N.C.L.E. filminin online oyunu duyuruldu. Guy Ritchie’in yönetmenliğini üstlendiği film, soğuk savaş dönemini konu alıyor. Uzun zamandan beri düşman olan CIA ve KGB‘nin ortak bir konuda işbirliği yaparak gelişen konuları ele alan film, uzun soluklu bir yapım.

Uluslararası bir suç örgütünü çökertmek için bir araya gelen iki ajan, suç örgütünü çökerterek dünyayı büyük bir beladan kurtarıyor. 14 Ağustos’da vizyona girecek filmden büyük bir haber daha var. Filmdeki ana konudan yola çıkarak tasarlanan bir oyunuda duyuran yapım şirketi, Kod Adı: U.N.C.L.E’ın online (web) oyununuda geliştirdiler. Şuanlık sadece manfromunclegame.com adresinden oynanabilen oyun, yakında iOS ve Android marketlerde de yerini alacak.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et