LG, 23 Ayarlık Altın Akıllı Saatini Tanıtabiir - Teknofeed.COM

LG, 23 Ayarlık Altın Akıllı Saatini Tanıtabiir

 LG, 23 Ayarlık Altın Akıllı Saatini Tanıtabiir
Okunuyor LG, 23 Ayarlık Altın Akıllı Saatini Tanıtabiir

Büyük teknoloji şirketlerinden LG, IFA 2015 fuarında bir sürprizle karşımıza çıkabilir. 2 Eylül’de Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenecek olan IFA 2015 fuarında firmalar tüm gücünü sergilemeye hazırlanıyor. Huawei’de dahil bir çok büyük şirket akıllı saat sektöründe kendi pazar payını arttırmayı planlıyor.

LG Watch Urbane Gold

IFA 2015 öncesi gelen sızıntı haberler arasında, LG’nin 23 ayar altın saati konuşuluyor. LG Watch Urbane Edition adıyla geleceği düşünülen akıllı saat, zengin kullanıcılara hitap edecek. İnsanların giyilebilir teknoloji üzerindeki merakını oldukça başarılı pazarlayan şirketler, her sınıfa hitap edecek akıllı saatler üreterek pazar paylarını arttırmak ve orta segmentin üstüne çıkmayı planlıyor. Apple’ın Edition modelinde olduğu gibi lüks sınıfa hitap etmesi planlanan saatle ilgili henüz hiç bir kesin bilgi yok. LG’ye yakın kaynaklar, IFA 2015’de şirketin böyle sürpriz yapacağı konusunda hem fikirler. 23 Ayarlık altın LG Watch’ın fiyatı açıklandıktan sonra en pahalı akıllı saatlerden birisi olabilir.

Bir önceki yazımız olan iPhone 6S ile ilgili sızıntılar devam ediyor başlıklı makalemizde iPhone 6S, iPhone 6S ilgili haberler ve iPhone 6S Plus hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın