LG G3 Sızıntıları Devam Ediyor - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

LG G3 Sızıntıları Devam Ediyor

 LG G3 Sızıntıları Devam Ediyor
Okunuyor LG G3 Sızıntıları Devam Ediyor

LG’nin yeni amiral gemisi olacak LG G3’ün sızıntılarına her geçen gün yenisi ekleniyor. Geçtiğimiz günlerde de ortaya çıkan görselleri destekleyen nitelikte bir fotoğraf ortaya çıkmasıyla gündem iyice ısındı. Sızdıran kişi tarafından ortaya atılan bilgilerde ise cihazın 534ppi piksek yoğunluğunda 5.5 inç’lik QHD ekrana sahip olacağını belirtti. Buna ek olarak 16 GB’lık dahili hafızasına 2 GB’lık RAM eşlik edecek. 32 GB’lık dahili depolama alanı bulunan modelinde ise 3 GB’lık RAM bulunacak. LG, bu modelinde microSD kart desteğinide unutmadı.

LG G3 Sızdırılan Görsel

Batarya olarak 3,000 mAh tercih edildiği düşünülürse cihazın yüksek pil kapasitesi bulunacak. Özellikle arka yüzünün sızdırıldığı LG G3’ün 13 MP değerinde yüksek çözünürlüklü kamera yer alacağı düşünülüyor.

Şirket yeni modelini 27 ve 28 Mayıs tarihlerinde satışa sunacağı ülkelerde tanıtması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan HTC'nin Başarılı İsmi Scott Croyle Görevini Bırakıyor başlıklı makalemizde htc, HTC Tasarım Departmanı ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın