LG G4 Bugün Tanıtılıyor - Teknofeed.COM

LG G4 Bugün Tanıtılıyor

 LG G4 Bugün Tanıtılıyor
Okunuyor LG G4 Bugün Tanıtılıyor

LG’nin yeni gözdesi LG G4, bugün düzenlenecek etkinlikte dünya çapında duyurulacak. Uzun zamandan beri hakkında haberler yapılan LG G4, nihayet bugün gün yüzüne çıkacak. Diğer ülkelerde de ayrı ayrı lansmanlar yapacak olan LG, 29 Nisan’da Türkiye’de de İstanbul şehrinde bir lansman düzenleyecek.

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/TVQT1lDukZU”]

LG G4’ten neler bekliyoruz?

Fiyat ve performans açısından oldukça başarılı olacak olan G4’te 8.9 mm kalınlığında plastik ve deri kaplı kasasına Corning Gorrilla Glass 4 eşlik etmesi bekleniyor. Kendine has görünümünün altında, hafif ovalleştirilmiş kasası oldukça şık. G2 ve G3’e oranla ciddi tasarımsal farklar olmasada, G4 tüm ihtiyaçları karşılamaya geliyor. 5.5 inç’lik Quad HD Quantım IPS LCD ekranlı cihazın ağırlı konusunda henüz bir bilgi yok.

LG-G4-modeller

Qualcomm Snapdragon Tercih Edilecek

Benchmark testlerinin ortaya çıkmasıyla bir nevi kesinleşen işlemci modelinde, Qualcomm Snapdragon tercih edilmesi bekleniyor. Model olarak Snapdragon 810 veya Snapdragon 808 modeli tercih edilebilir.

Kamera

Uzun zamandan beri piyasada ki cihazlara bakıldığında kamerada değişiklik yapılmaması kullanıcılara ciddi sıkıntılar yaratmaya başladı. Buna çözüm sunmayı hedefleyen G4’te 16 MP’lik f/1.8 diyaframa sahip arka kamera olması bekleniyor. Önemli yazılımsal değişiklikler barındıracak kamera, gündüz ve gece modlarını DSLR fotoğraf makinesi seviyesine çıkartacak.

lg-g4-sizinti3

Diğer özellikler ve ayrıntılar

3 GB RAM, ve 32 yada 64 GB’lık dahili depolama alanı barındıracak. Buna ek olarak güçlü 3000 mAh batarya ile gelmesi bekleniyor.

Cihazın Türkiye lansmanında sizler için orada olacağız. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Blendtec'in Yeni Konuğu: Apple Watch başlıklı makalemizde Apple Watch, Apple Watch Drop Test ve Blentec hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın