LG, G4'ün Mini Modeline mi Hazırlanıyor? - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

LG, G4’ün Mini Modeline mi Hazırlanıyor?

 LG, G4’ün Mini Modeline mi Hazırlanıyor?
Okunuyor LG, G4’ün Mini Modeline mi Hazırlanıyor?

LG’nin yeni amiral gemisi LG G4, geçtiğimiz günlerde tüm dünyada eş zamanlı olarak tanıtıldı. Ülkemizde de tüm dünya ile aynı anda düzenlenen lansmanda tanıtılan G4, akıllı telefon tutkunlarının yeni gözdesi olmayı hedefliyor. Android 5.1 tabanlı UX 4.0 kullanıcı arayüzüne sahip G4, sadece bir akıllı telefondan ziyade cebinizdeki küçük fotoğraf makinesi diyebiliriz. Özellikle ekran ve kamera açısından yenilikler yapılan G4, 5.5-inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü IPS Quantum ekrana sahip.

lg-g4-haber-teknofeed-manset

Lansmandan hemen önce yabancı perakende satış sitelerine düşen bir ürün ise iki tane mi G4 tanıtılacağı sorusunu akıllara getirdi. LG-H525N kod adıyla, LG G4C olarak karşımıza çıkan bir model, G4’ün bir çeşit mini modeli olacağı habercisi olabilir. Şuan için özellikleri tahmin edilemeyen Compact modeli, aynı kamera ve işlemci özelliklerine sahip olabilir. LG’den herhangi bir doğrulama gelmemesine rağmen, teknoloji uzmanları bir çeşit ‘mini’ modelinin geleceği konusunda hem fikirler. İlgili haber ve duyuruları sizinlere aktarmaya çalışacağız.

Bir önceki yazımız olan Japonya'da Apple ve IBM' den Ortak Proje başlıklı makalemizde 5milion, apple ve IBM hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın