Teknoloji Blogu

LG’nin Yeni 34 İnç’lik 4K Curved TV’si Duyuruldu

2

Güney Koreli teknoloji şirketi LG, 5-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek IFA fuarında tanıtacağı 3 yeni yüksek çözünürlüklü ekran modelini şimdiden duyurdu. Özellikle 34 inç‘lik TV’sinden bahsedecek olursak 3440×1440 piksel çözünürlüğünde IPS ekrana sahip.

lg-curved-4ktv-34inc

Kavisli TV’ye 144Hz yenileme hızı ve 7 W stereo hoparlörüne Thunderbolt desteği eşlik ediyor. PC ve MAC platformlarına uygun tasarlanan yeni TV, özellikle video editörlüğüyle uğraşacak kişiler tarafından tercih edileceği düşünülüyor. Diğer iki model ise 34 inç’le aynı özelliklere sahip olmasına rağmen bir tanesi 31 inç diğeri de 24 inç olduğu belirtiliyor.

2 Yorumlar
  1. 4k tv izle diyor

    4k tv yayınları dijital karasal yayına geçince izleyebilecekmiyiz acaba ?

    1. Yüce Osmanoğlu diyor

      Bunun için tahmin yapmaktan başka şansımız yok ancak günümüze ve ödediğimiz paralara bakarsak, yeni teknoloji çıkana kadar bundan da iyi para kaldırırlar diye düşünüyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL