Logitech'ten Oyunculara özel yeni Klavye - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Logitech’ten Oyunculara özel yeni Klavye

 Logitech’ten Oyunculara özel yeni Klavye
Okunuyor Logitech’ten Oyunculara özel yeni Klavye

Logitech firması, oyun oynayan kullanıcılarının hayranı olduğu G-Series ürünlerine bir yenisini daha ekledi.

Logitech’in yeni ürettiği bu ürün bir “mekanik klavye”. G710+ ismini taşıyan bu klavye, oyuncuların oyun içinde uyguladıkları komutlarda diğer klavyelerden daha seri davranıyor. Aynı zamanda tuşları oyuncuda güçlü bir etki bırakıyor. 45 gram’lık harekete geçirme gücü ve 4mm lik mesafesi ile hızlı komut girişleri ve gönderimleri sağlıyor. Ek olarak bu ürünün LED ışığı özelliği de var. 4 farklı parlaklık seviyesi olan bu ışık, klavyenin arka tarafından aydınlatma sağlıyor.

Özelliklerini özet olarak anlatmak gerekirse; Oldukça hızlı ve mekanik özellikli tuşlar, yüksek performans vaad eden gaming tuşları, parlaklığı düzenlenebilir LED dual-zone aydınlatma sistemi, medya tuşları (oyundan çıkmadan müzik ve sesleri düzenleme kısayol tuşu), ses çıkartmayan tuşlar (bu tuşlar böylece dikkat dağınıklığını da önlüyor.)’ı içeriyor bu ürün.

Bu üst düzey oyun klavyesinin, Kasım 2012’de 324 TL den başlayan fiyatlar ile Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Sony Xperia ion Türkiye'ye geldi başlıklı makalemizde red dot 2012, sony ve turkcell hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın