Macbook Air'in Özellikleri Yükseltiliyor - Teknofeed.COM

Macbook Air’in Özellikleri Yükseltiliyor

 Macbook Air’in Özellikleri Yükseltiliyor
Okunuyor Macbook Air’in Özellikleri Yükseltiliyor

Macbook Air hakkında yeni söylentiler var! Çin kaynaklı bir forum sitesinin yaptığı haberde, Macbook Air’in özelliklerinin yükseltileceği belirtiliyor.

acaba-yapalarmi-macbookair

Yayınlanan görselde, Foxconn tarafından üretilen 2015 model bir Macbook Air görüyoruz. Standart Intel Core i5 işlemci 1.4 GHz’den 1.6 GHz’e yükseltiliyor ve grafik kartı olarak Intel HD Graphics 6000 tercih ediliyor!. RAM ve diğer özellikler aynı kalmasına rağmen, yeni Macbook Air modelleriyle ilgili farklı söylentilerde var.

macbook-air-yeni-ozellikler

macbook-air-yeni-ozellikler_1

Geçtiğimiz sene birden fazla güncellenen Macbook Air modeli, özellikle Nisan ayında yapılan güncelleme ile fiyatı düşürülmüş, performansı arttırılmıştı. Yapılan farklı söylentilerde işlemci olarak İntel Core i7 kullanılabileceği ve retina gelebileceği söyleniyor. Gördüğümüz bu görsellerdeki seri numara Apple’a kayıtlı olmamasına rağmen, haberi yapan site bu ihtimalin gerçek olabileceği düşüncesinde.

Eğer ki ikinci söylenti doğruysa, İntel Core i7 işlemci tercih edilirse yeni Macbook Air 2.2 GHz hızında olacak ve 8 GB RAM barındıracak. Apple yenilenen Macbook Air serisini 9 Mart’ta ki etkinliğinde duyurabilir.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Tanıtıldı, İşte Özellikleri başlıklı makalemizde Galaxy S6, Galaxy S6 Özellikleri ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın