arama

Marshall Gör&Boya Güncellendi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Yüce Osmanoğlu

Dünyamızın ve teknolojinin geliştiği her gün olduğu gibi yine şaşırtıcı ve bir o kadar pratik bir uygulama ile yine karşı karşıyayız. Yapılan araştırmalara göre geçmişten günümüze insanın etrafında veya kendini rahat hissettiği herhangi bir yerde, bir süre sonra monotonluktan sıkılıp ve monoton hissetmemesi açısından boya ve benzeri kozmetik ürünler bulunmuş.

Sizde bu renklerden bu dizaynlardan sıkıldım artık odamı değiştirmek istiyorum diyorsunuz sanırım. İşte tam bu noktada Marshall bizlere enteresan ve bir o kadar da kullanıldığı takdir de kolaylık sağlayan bir uygulama : Marshall Visualizer , yani 24 Nisan 2015’te ki güncellemeye göre “Marshall Gör&Boya“:

marshall-gor-ve-boya-teknofeed

Uygulama ilk olarak şunu söylemeliyim ki bizim pişman olmamızı engelliyor , “Keşke bu renk ve deseni kullanmasaydım yakışmadı” gibi cümleleri kurmamamız için geliştirilmiş kullanışlı bir uygulama.

Odanızın veya evinizin herhangi bir yerinin fotoğrafını çekerek uygulamaya fikir sorabiliyor ve odanızda tek bir dokunuşla milyonlarca Marshall boya renklerinden deneyebiliyorsunuz. Zevkinize uyabilecek renk kombinasyonları oluşturarak mobilyalarınıza, döşemelerinize veya dekorasyonunuza uyan renkler bulabilir, ekran görüntülerini ve renkleri kaydederek, eşiniz veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Uygulamaya Google Play ve Apple Store‘lardan ücretsiz bir şekilde ister tabletinize ister akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Ben uygulamayı kullandım ve uygulamanın bir sonraki güncellenmesinde daha kullanımı kolay olmasını dilerim çünkü genel olarak biraz karışık bir uygulama gibi gözükse de kullanışlı ve işe yarar olması bunu pek belli etmiyor.

appstore-indirandroid-indir