Microsoft, Age of Empires: Online'dan Elini Çekti - Teknofeed.COM

Microsoft, Age of Empires: Online’dan Elini Çekti

 Microsoft, Age of Empires: Online’dan Elini Çekti
Okunuyor Microsoft, Age of Empires: Online’dan Elini Çekti

microsoft-logo

Microsoft‘un yapımını üstlendiği ve belli bir dönem oyun dünyasını domine etmiş olan Age of Empires, bildiğiniz üzere yakın zamanda Online olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyordu. Ancak yapımcı firma, yapımı geliştirmeyi bırakma kararı aldı.

Gas Powered Games ve Microsoft Studios tarafından yapılan açıklamada, Age of Empires’ın kalite ve eğlenceden hiçbir şekilde taviz vermediği; ancak oyunu Online platforma taşımanın malî açıdan oldukça yüklü olduğu, ve bu zararı da karşılayabilecek bir getirisinin bulunmadığı söylendi.

age-of-empires-online

Age of Empires: Online tamamen kapanmayacak ve oyuncular mevcut karakterlerini geliştirmeye devam edecekler. Ancak ilerleyen zamanlarda oyunda ortaya çıkması muhtemel hataların giderilmesi gecikecek, belki de hiç giderilmeyecek. Ayrıca oyuna yeni eklentiler de kurulmayacak. Bu tür eksikler de, zamanla Age of Empires: Online’ın tarihe karışacağı anlamına geliyor.

Bir önceki yazımız olan PlayStore yenilikle dönüyor! başlıklı makalemizde android, google ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın