Teknoloji Blogu

Microsoft, Age of Empires: Online’dan Elini Çekti

0

microsoft-logo

Microsoft‘un yapımını üstlendiği ve belli bir dönem oyun dünyasını domine etmiş olan Age of Empires, bildiğiniz üzere yakın zamanda Online olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyordu. Ancak yapımcı firma, yapımı geliştirmeyi bırakma kararı aldı.

Gas Powered Games ve Microsoft Studios tarafından yapılan açıklamada, Age of Empires’ın kalite ve eğlenceden hiçbir şekilde taviz vermediği; ancak oyunu Online platforma taşımanın malî açıdan oldukça yüklü olduğu, ve bu zararı da karşılayabilecek bir getirisinin bulunmadığı söylendi.

age-of-empires-online

Age of Empires: Online tamamen kapanmayacak ve oyuncular mevcut karakterlerini geliştirmeye devam edecekler. Ancak ilerleyen zamanlarda oyunda ortaya çıkması muhtemel hataların giderilmesi gecikecek, belki de hiç giderilmeyecek. Ayrıca oyuna yeni eklentiler de kurulmayacak. Bu tür eksikler de, zamanla Age of Empires: Online’ın tarihe karışacağı anlamına geliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et