Microsoft İş Ortakları Ödül Töreninde Ödül Alanlar Belli Oldu - Teknofeed.COM

Microsoft İş Ortakları Ödül Töreninde Ödül Alanlar Belli Oldu

 Microsoft İş Ortakları Ödül Töreninde Ödül Alanlar Belli Oldu
Okunuyor Microsoft İş Ortakları Ödül Töreninde Ödül Alanlar Belli Oldu

microsoft-logo

Microsoft Türkiye’nin her yıl gelenekselleşen İş Ortakları Ödül Töreni bu yılda gerçekleşti. Satış, büyüme, çözüm geliştirme, bulut bilişim ve müşteri memnuniyeti performanslarına göre değerlendirildiği, kamu, kurumsal, KOBİ, Cihaz üreticileri ve dağıtıcılar segmentlerine göre belirlenen ödül töreni ile ilgili detaylar haberimizde.

microsoft-is-ortaklari-2013-haber

Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen’in açılış konuşmasıyla başlayan gece de bir çok ünlü kurum ödül aldı. Özmen’in yaptığı konuşmada ekosistemlerinde yer alan 11 bine yakın iş ortakları olduğu ve birlikte kurumların kendi pazarlarında öne çıkmaları için çalıştıklarını söyledi. Son dört senede Microsoft tarafından üçüncü kez ‘En İyi Ülke’ seçildiklerini hatırlatan Özmen, bu başarıda en önemli payın şüphesiz iş ortaklarımıza ait olduğunu ifade etti.

Bununla birlikte 2013 mali yılında yüzde 22’lik büyümeye ve müşteri memnuniyetinde 6 puanlık artışa imza attıklarınıda dile getirdi.

microsoft-is-ortaklari-2013

Bir önceki yazımız olan Turkcell'den herkese ücretsiz 1 GB depolama alanı başlıklı makalemizde 1 gb ücretsiz alan, bulut depolama sistemi ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın