Teknoloji Blogu

Microsoft, Perakendecilere 2016’ya Windows 7 Satışlarına İzin Veriyor

0

Microsoft, Windows 7 yüklü bilgisayarların satışına 31 Ekim 2016’ya kadar vakit tanıdı. Windows 8.1 ve Windows 7 yüklü bilgisayarlarının satışlarına 31 Ekim 2016‘ya kadar devam edecek perakende marketleri, bu konuda ferahlamış oldu.

windows-7-2016-ya-kadar-rafta

14 Ocak 2020’ye kadar Windows 7 desteğini eksik etmeyecek Microsoft, şuan için raflara karışmıyor. Normalde yeni bir Windows sürümü çıktıktan hemen sonra, raflarda ki eski sürümlerin satışı durdurulur. 1 sene daha satışı sürecek olan Windows 7 yüklü bilgisayarlar, Ekim 2016’dan sonra hiç bir perakende teknoloji mağazasında yer alamayacak. Windows 7 yüklü bilgisayar alacaksanız hiç bir korkunuz olmasın. 2020’ye kadar kullanıcı desteği (güncelleme) sunacak olan Microsoft, bu bilgisayarı alanlara ücretsiz Windows 10 yükseltmeside sağlayacak. Windows 7 satışı yapan mağazalar, elindeki stokları eritmek için Windows 7 yüklü bilgisaylara daha uygun fiyata verecek. Sizde bu haberi fırsata çevirip, uygun fiyattan Windows 7 alıp, Windows 10’a yükselterek kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 3D Yazıcıyla Yeni Nesil İmplant Teknolojisi başlıklı makalemizde 3D Yazıcı, 3D Yazıcı Antimikrobiyal Diş ve 3D Yazıcı Diş Teknolojisi hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et