Teknoloji Blogu

Microsoft Surface Pro 3 Lansmanı Yapıldı

0

Microsoft Surface tablet serisinin yeni modeli bugün New York’ta düzenlenen etkinlikte Surface Pro 3 tablet modeli tanıtıldı. 9.1 mm’lik kalınlığında ki Surface 3 800 gr. ağırlığında. 2160 x 1440 piksel çözünürlüğünde 12 inç’lik ekrana sahip olan tablet, Intel Core i7 işlemci’den güç alıyor. Gelişmiş dizüstü bilgisayar olarak değerlendirebileceğimiz Surface 3, USB 3.0 portu ile hızlı aktarım imkanı sunuyor.

Düşük gecikmeye sahip sayısal kalem de tabletle birlikte sunuluyor. Bu kalemin ilgi çekici noktası, üstündeki düğmeye bastığınızda tablette bulunan yazı yazma uygulamasının otomatik olarak açılması. Yazılan veya çizilen her şey aynı odada bulunan diğer Surface 3 cihazlarıyla da paylaşılabiliyor.

microsoft-surface-pro-3

Şirket yeni ürününü daha çok çizim üzerine geliştirmesiyle tepkime süresi minimuma indirip, tasarımcılar için büyük fırsat sunuyor. Microsoft Surface 3, Core i3, Core i5 ve Core i7 versiyonları ile 21 Mayıs’dan itibaren ABD’de, 799 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ürünün Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL