Microsoft Surface Pro 3 Lansmanı Yapıldı - Teknofeed.COM

Microsoft Surface Pro 3 Lansmanı Yapıldı

 Microsoft Surface Pro 3 Lansmanı Yapıldı
Okunuyor Microsoft Surface Pro 3 Lansmanı Yapıldı

Microsoft Surface tablet serisinin yeni modeli bugün New York’ta düzenlenen etkinlikte Surface Pro 3 tablet modeli tanıtıldı. 9.1 mm’lik kalınlığında ki Surface 3 800 gr. ağırlığında. 2160 x 1440 piksel çözünürlüğünde 12 inç’lik ekrana sahip olan tablet, Intel Core i7 işlemci’den güç alıyor. Gelişmiş dizüstü bilgisayar olarak değerlendirebileceğimiz Surface 3, USB 3.0 portu ile hızlı aktarım imkanı sunuyor.

Düşük gecikmeye sahip sayısal kalem de tabletle birlikte sunuluyor. Bu kalemin ilgi çekici noktası, üstündeki düğmeye bastığınızda tablette bulunan yazı yazma uygulamasının otomatik olarak açılması. Yazılan veya çizilen her şey aynı odada bulunan diğer Surface 3 cihazlarıyla da paylaşılabiliyor.

microsoft-surface-pro-3

Şirket yeni ürününü daha çok çizim üzerine geliştirmesiyle tepkime süresi minimuma indirip, tasarımcılar için büyük fırsat sunuyor. Microsoft Surface 3, Core i3, Core i5 ve Core i7 versiyonları ile 21 Mayıs’dan itibaren ABD’de, 799 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ürünün Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S5 Prime'nin Detayları Belli Oldu başlıklı makalemizde galaxy s5, Prime özellikleri ve samsung hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın