Minecraft oyuncularına iyi haber - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Minecraft oyuncularına iyi haber

 Minecraft oyuncularına iyi haber
Okunuyor Minecraft oyuncularına iyi haber

Dünya çapında 45 milyona yakın oyuncusu bulunan MineCraft, Xbox 360 için büyük bir yenilenmeye hazırlanıyor.

İlginç bir Dünya’da, oyunculara tüm yaratıcılıklarını sergileterek hayatta kaldırmaya çalıştıran MineCraft oyunu, Xbox 360 için 1.8.2 güncellemesine hazırlanıyor.

MineCraft’ın yapımcı ve sunuculuğunu üstlenen Mojang şirketi, oyunu Xbox 360’ta sunma isteklerini gerçekleştirdiler. Ve bu gelişimden sonra oyunun oyuncularının sayısında ciddi bir artma oldu. Bu yükselmenin üstüne Mojang, oyunculara daha kaliteli oyun sunabilmek için sık sık güncellemeler yapmaya başladı. Şimdi ise, PlayXBLA tarafından duyurusu yapılan 1.8.2 güncellemesi ile birlikte oyunda artacak en büyük özellik herkesin tahmin edebileceği üzere: Yaratıcılık.

Bu mod ile birlikte Xbox 360 kullanan MineCraft oyuncuları, hiçbir düşmanın olmadığı bir ortamda tüm eşyalardan sınırsız olarak oluşturabilme imkanına kavuşacaklar. Tabiki sadece bu değil, anlatması sayfalar alabilecek yenilikler mevcut. Örnek olarak bu yeni versiyonda oyuncular, EnderMan’i öldürdüğünde EnderPearl’ın dışında, ek olarak demir zırh ve limon elde edebilecekler.

Ek olarak güncelleme ile ilgili içeriğe aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz:

Bir önceki yazımız olan PlayStore yenilikle dönüyor! başlıklı makalemizde android, google ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın